ÇETİNKAYA İNŞAAT'TAN

YEŞİM SİTESİ
ANASAYFA
SİTEMİZİN ÖZELLİKLERİ
DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ
KATALOG
BİZ KİMİZ
İLETİŞİM

 

HAKKIMIZDA

Biz ÇETİNKAYA PAZARI ve ÇETİNKAYA İNŞAAT olarak 1969'dan bu yana Samsun'a inşaat ve konfeksiyon sahalarında hizmet vermekten onur duyan bir firmayız.

"ÖNCE İNSAN" felsefemizle, inşaat sektöründe kaliteli, kullanışlı, yer ve mekanları tercih ettik. Samsun halkıyla iç içe olduk ve bütün yatırımlarımızı Samsun halkı için yaptık. Güzide şehrimiz için çakmış olduğumuz her çivi bizi daha da onurlandırdı. Konfeksiyon alanında ise girmediğimiz ev, giydirmediğimiz insan bırakmadık. Her zaman "mutlak müşteri memnuniyeti" ilkemizle hareket ettik ve yaptığımız her işin arkasında olduk. Hiç bir zaman halkımızı mağdur etmedik.

İnşaat alanında Çetinkaya PAZARI, Çetinkaya Apartmanı (100.Yıl Bulvarı), Çetinkaya Apartmanı (Atakent) ve Yeşil Vadi Sitesi'ni yaptık. Bütün üyelerimize bize vermiş olduğu paraların çok daha fazlasını kazandırdık. Yapmış olduğumuz Yeşil Vadi Sitesi'nde gelişen dünyada site yaşamının önemini kavradık. Güvenlikten yeşil alana, otoparktan yüzme havuzuna kadar bir çok alanda site yaşantısının ne kadar önemli olduğunu anladık. Site yaşantısında insan ilişkilerinin çok daha üst düzeyde ve keyif verici olduğunu gördük ve "Bizimle yeni bir hayata var mısınız?" sloganıyla Yeşim Sitesi inşaatına başladık.

Sizlerle birlikte kalıcı dostluklar kurmak temennisiyle..

ÇETİNKAYA İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı

SERDAR ÇETİNKAYA